SZLACHETNA PACZKA VIKINGÓW

Nadchodzi ten czas w roku, kiedy każda szlachetna paczka przygotowuje Szlachetną Paczkę – wsparcie dla osób w trudnej sytuacji życiowej. A trudno o zacniejszą załogę, niż Vikingowie! 

Przekaż część swoich skumulowanych GB do Szalupy Ratunkowej, a my zamienimy je w złoto i dodamy coś od siebie. Zebrane środki przeznaczymy na pomoc dla Ewy, Adama i Martyny – rodziny, która mimo poważnej choroby i innych problemów w swoich szeregach dzielnie walczy o lepsze jutro. Razem zapewnimy im nie tylko wesołe Święta, ale i lżejszą codzienność!

SZALUPA WYPEŁNIONA!

Zbiórka w tej edycji została już zakończona. Ale nic straconego – możesz wziąć udział w kolejnej, Twoje skumulowane GB przecież nigdzie się nie wybierają :wink: Zapisz się na listę, a damy Ci znać, gdy tylko nowa Szalupa Ratunkowa pojawi się na horyzoncie.

VIKINGOWIE WRZUCILI DO SZALUP JUŻ

Edycja 5
0 GB

0 GB

18000 GB

CHWAŁA WAM, PRĘŻNA ZAŁOGO!

Szalupa jest już pełna gigabajtów, które niebawem zamienimy w złoto i przekażemy na cel zbiórki. Trzymaj jednak swój dobroczynny transfer w gotowości, kolejna Szalupa Ratunkowa w lutym! Nie chcesz jej przegapić? Zapisz się, by otrzymać kruka z informacją o następnej edycji:

ZA ZEBRANE GIGABAJTY KUPIMY

Perukę z naturalnych włosów

Dziewczynka bohatersko walczy z chorobą, ale jej stara peruka jest za ciasna i zniszczona. Martyna chciałby znów mieć piękne długie włosy.

Artykuły codziennego użytku

Rodzinie przydadzą się środki czystości, zapas pyszności na wigilijny i codzienny stół, karma dla psiaków oraz nowa pościel.

Prezenty, prezenty, prezenty!

Martyna potrzebuje laptopa do nauki, artystyczna dusza Ewy marzy o palecie farb, a Adam ucieszy się z zestawu kosmetyków.

CZYM SĄ SZALUPY RATUNKOWE?

Jesteśmy Mobile Vikings, społecznościowy operator komórkowy – razem z użytkownikami tworzymy sieć ludzi, nie numerów. Ale dbamy nie tylko o swoich. 

Szalupy Ratunkowe to inicjatywa naszej społeczności, dzięki której każdy Viking może zrobić coś dobrego dla innych. Dołącz do akcji – przekaż skumulowane na swoim koncie gigabajty, a my zamienimy je w złoto i przeznaczymy na wybrany przez Vikingów cel charytatywny. Każde 3 GB to 1 ZŁ pomocy, a każda Szalupa może pomieścić w sobie aż 18 000 GB – zatem do boju, załogo!

Nie jesteś jeszcze Vikingiem? Zapraszamy na pokład! Przenieś numer, ciesz się pełną wolnością i wygodą oraz faktem, że niewykorzystane GB przechodzą na kolejny miesiąc. A transfer, którego nie jesteś w stanie przejeść, wykorzystaj w szczytnym celu!

Zwodowane szalupy

W akcji wysyłania Szalup Ratunkowych wzięło do tej pory udział 572 Vikingów. Zebraliśmy razem 47 146 GB. Dzięki i szacunek dla Was, załogo!

Edycja 1

Edycja 2

Edycja 3

Edycja 4

Edycja 5

kontakt

Masz pomysł na kolejną Szalupę Ratunkową? Daj nam znać! Napisz na szalupyratunkowe@mobilevikings.pl

Zostań Vikingiem

Nie jesteś Vikingiem i nie możesz przekazać GB? Zmień to – zapraszamy na pokład!
My zadbamy o Ciebie, a razem zadbamy o innych.

Dorzucasz coś od siebie? Super!

Mały dar od Vikinga, wielka radość dla kogoś w potrzebie! Podaj nam jeszcze informacje, dzięki którym odnajdziemy Cię w naszej bazie i wybierz pakiet GB, który chcesz przekazać. A potem bądź dumny z dobrego uczynku! Nie zapomnij tylko o zajrzeniu na skrzynkę pocztową i potwierdzeniu tej chlubnej transakcji.

Uwaga: do wsparcia akcji nie możesz użyć gigabajtów z oferty Pokłady Internetu Mobilnego.


SZALUPA WYPEŁNIONA!

Zbiórka w tej edycji została już zakończona. Ale nic straconego – możesz wziąć udział w kolejnej, Twoje skumulowane GB przecież nigdzie się nie wybierają :wink: Zapisz się na listę, a damy Ci znać, gdy tylko nowa Szalupa Ratunkowa pojawi się na horyzoncie.

WROCŁAWSKA EKOSTRAŻ

OŚRODEK REHABILITACYJNO-EDUKACYJNY DLA WYJĄTKOWYCH DZIECI

DOLNOŚLĄSKI OŚRODEK PIELĘGNACYJNO-REHABILITACYJNY NIEBIESKI PARASOL

liczba przekazanych GB: 15750
przekazana kwota: 5250 PLN
liczba zaangażowanych Vikingów: 204

więcej o tym projekcie przeczytasz tutaj

NON LICET

liczba przekazanych GB: 17928
przekazana kwota: 5976 PLN
liczba zaangażowanych Vikingów: 220

więcej o tym projekcie przeczytasz tutaj

SZLACHETNA PACZKA

liczba przekazanych GB: 11338
przekazana kwota: 3779 PLN
liczba zaangażowanych Vikingów: 127

więcej o tym projekcie przeczytasz tutaj

Egzoszkielet dla Fundacji Sensor

liczba przekazanych GB: 2460
przekazana kwota: 820 PLN
liczba zaangażowanych Vikingów: 21

więcej o tym projekcie przeczytasz tutaj

###TO MUSI ZOSTAĆ, BO EVENT HANDLER JEST NA DOMENIE SM -> możemy zmienić copy/grafikę tam